2022-04-02 18:37:00

JKS Jarosław poszedł za ciosem i pokonał Orła Przeworsk

Niespodzianki w derbach nie było. JKS Jarosław pewnie pokonał niżej notowanego Orła Przeworsk po bramkach Aleksa Kopcio oraz Bartosza Markiewicza.

Faworytem sobotniej potyczki był JKS Jarosław. Podopieczni Arkadiusza Barana błyskawicznie wypracowali sobie przewage na murawie. Gospodarze częściej atakowali i w 27. minucie objęli prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Aleks Kopcio. Orzeł Przeworsk nie zamierzał tak tego zostawiać i szybko ruszył do odrabiania strat.

Gospodarze mądrze jednak prezentowali się w defensywie, a i też mieli więcej z gry. Jarosławianie byli tego dnia konkretniejsi, a od 39. minuty prowadzili już 2-0 po bramce Bartosza Markiewicza. Podopieczni Pawła Załogi próbowali jeszcze zdobyć w końcówce pierwszej odsłony kontaktowego gola, ale JKS był czujny w obronie.

W drugiej odsłonie zespół z Jarosławia skupił się na bronieniu korzystnego wyniku. Przeworszczanie natomiast próbowali znaleźć sposób na JKS i powoli odrabiać straty. Gospodarze skutecznie odpierali ataki Orła, któremu ostatecznie nie udało się pokonać golkipera "niebiesko-czarnych".

Realista 2022-04-02 18:49:40

JKS by awansował ale nie da rady z trenerem A.Baranem !

TylkoZKS 2022-04-02 18:50:21

Ja gejlandii z Jarosławia nie lubię, ale życzę im awansu. Karpatom też, zresztą każdemu klubowi z MIASTA w tej 4 lidze życzę awansu.

OP 2022-04-02 18:57:17

No a jak zagrali nasze nowe gwiazdy weterani ?
Nakupili starych dziadów emerytów i chcą ligę utrzymać ?
Jak mają przegrywać z tymi gwiazdami oldbojami to niech może lepiej młodzi wychowankowie grają !

Do ZKS 2022-04-02 19:20:33

Ty sobie życz czego tam chcesz, ale awans robi drużyna, a na dziś kadrowo najlepsza jest w Wiązownicy.

Belamy 2022-04-02 21:45:25

Bez złośliwości i obiektywnie. Ty pseudo redaktorku na jakim meczu byłeś?. Orzeł nie miał żadnej sytuacji bramkowej. W drugiej połowie oddał jeden celny strzał raczej lot do bramkarza. Orzeł bez żadnego pomysłu na grę. JKS po strzeleniu dwóch bramek też raził nieporadnością na przedpolu Orła. Mecz dość brzydki.

Irek 2022-04-02 22:02:39

Ten z 18 w orle to zwykły burak, jego zachowanie poniżej krytyki. Orzeł bronił się cała drużyna przed własnym polem karnym , antyfutbol i wybijanka .

Wania 2022-04-02 22:10:50

A z Karpatami w dupsko!

Do ZKS 2022-04-02 22:37:27

A co to k*****a jest ???
ZKS i JKS to j******y pies!!!!!!!

Haha 2022-04-02 22:42:51

Cebulaki z tym klaunem Prezesem I tak nie awansujecie !!!!
I jeszcze Baran trenerem dramat!!

King 2022-04-03 09:41:02

Brawo Prezes Cebula i Prezes Gracjan ! Brawo Trenerzy ! Brawo Jacek Kowal ! Brawo JKS !

kuternoga z jarosławia 2022-04-03 09:57:42

Brawo jks cala tryńcza munina i pawłośiów zawsze z wami

Jaro 2022-04-03 09:59:23

Teraz awans KS Wiązownica za rok JKS Jarosław no a Karpaty jeszcze sobie długo poczekają :))))

Czelusniak z czeluśnicy 2022-04-03 10:23:11

A kiedy awansuje mój geo eko ekoball?

gienek do OP 2022-04-03 12:16:31

O kim mówisz dziadki? Pewnie chodzi o Domonia 34 lata i Buczek 35 lat? Do twojej wiadomości,Lewandowski ma 33 lata i jest najlepszym napastnikiem świata a Lionel Messi 35 lat najlepszy piłkarz ostatnich lat na świecie,także idąc tropem twojej logiki jeśli wiesz w ogóle co to logika to oni powinni być już na peryferiach poważnej piłki a tak się składa że nadal decydują o wynikach swoich drużyn.Także jeśli jeszcze będziesz wstawiał te swoje złote myśli w komentarzach to daj wcześniej komuś żeby przeczytał te twoje wypociny zanim opublikujesz.Takie pierdoły jak twoje to piszą właśnie tzw kibice "słoneczniki".Jak jest dobrze i się wygrywa to ja p*******lę,wtedy wszyscy są z drużyną,wszyscy koledzy i podchodzą przybijają piąteczki ale jak nie idzie lub po prostu przegrywasz bo jesteś słabszy i tyle to wtedy zaczyna się szukanie winnych typu zarząd klubu,Prezes,kierownik,władza itp.

albatros 2022-04-03 15:03:15

Kopcio, który pod okiem bugryna trenuje na siłowni daje znać o sobie trenerowi Baranowi. Widać efekty. Powinien grać więcej.

Obserwator 2022-04-04 20:54:24

Orzeł drużyna która nie potrafi grać w piłke, w pierwszej połowie jedyne co zrobili to kopali ze swojego pola karnego długie piłki z reszta w drugiej połowie tak samo, antyfutbol w dodatku zawodnicy Orła to same buraki, szczególnie zawodnik z 18 i 5, jedyne po co wychodzą na boisko to chyba po to żeby szukać zaczepek a nie grać w pilke