2022-03-26 19:13:00

Orzeł Przeworsk pewnie pokonał Czarnych Trześń!

Orzeł Przeworsk wygrał 2-0 z Czarnymi Trześń. (fot. Agnieszka Kulka)
Orzeł Przeworsk po bramkach Piotra Boratyna oraz Bartłomieja Buczka pokonał Czarnych Trześń 2-0.

Orzeł Przeworsk długo nie potrafił zdobyć bramki w meczu z Czarnymi Trześń. Ostatecznie dopiero w 62. minucie wynik meczu otworzył Piotr Boratyn. Napastnik gospodarzy wykończył znakomitę akcję zespołową. Natomiast dwanaście minut przed końcem meczu na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Buczek i było pewne, że trzy "oczka" zostaną w Przeworsku. Były napastnik Resovii strzelił gola bezpośrednio z rzutu wolnego.

1-0 Piotr Boratyn (62)
2-0 Bartłomiej Buczek (78)