2022-03-20 17:54:00

Udane otwarcie ligowej wiosny! SPEC Stal Łańcut pewnie pokonała Orła Przeworsk

Kapitalne humory po pierwszym wiosennym meczu mają piłkarze SPEC Stali Łańcut. Podopieczni Krzysztofa Koraba pewnie pokonali u siebie Orła Przeworsk.

Faworytem niedzielnej potyczki była SPEC Stal Łańcut. Podopieczni Krzysztofa Koraba od samego początku lepiej prezentowali na murawie, a gole wisiały w powietrzu. Beniaminek 4 ligi podkarpackiej prowadzenie objął w 21. minucie, a piłkę w siatce umieścił Patryk Róg, któremu dogrywał Arkadiusz Noga.

Miejscowi ani myśleli się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania bramki numer dwa. Orzeł Przeworsk skupił się natomiast na grze w defensywie. Stal cały czas napierała, jednak ostatecznie więcej bramek w pierwszej połowie nie zdobyła. Co się odwlecze to jednak nie uciecze i w 47. minucie było 2-0 po trafieniu Arkadiusza Nogi.

Łańcucianie bardzo dobrze prezentowali się tego dnia na murawie. Zespół dowodzony przez Krzysztofa Koraba był konkretniejszy i pewnie zmierzał po pierwsze ligowe zwycięstwo w 2022 roku. Ostatnie słowo w tym meczu należało do Konrada Bucia, który w 80. minucie wykorzystał dogranie Arkadiusza Nogi i ustalił wynik spotkania.

1-0 Patryk Róg (21)
2-0 Arkadiusz Noga (47)
3-0 Konrad Buć (80)