2022-03-19 14:56:28

Ekoball Stal Sanok rozpoczyna rundę wiosenną od zwycięstwa z Wisłokiem Wiśniowa

Ekoball Stal Sanok rozpoczęła rundę wiosenną 4. ligi grupy podkarpackiej. Zmierzyła się z Wisłokiem Wiśniowa, którego pokonała z wynikiem 3-2.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od wyrównanych akcji ze strony Ekoball Stali Sanok, jak i Wisłoka Wiśniowa. Dobry mecz rozegrał Damian Niemczyk, który rozpoczął kilka groźnych sytuacji. Jedna z nich niemal skończyła się golem. Blisko do otworzenia wyniku był  Adrew Rivera. Ekoball Stal próbowała wywrzeć presję na rywalach, co zakończyło się kontrą gości- strzałem w poprzeczkę. To gospodarze w pierwszej połowie byli bardziej niebezpieczni w ataku, jednak Wisłok Wiśniowa dobrze radził sobie w kontrach. Na przerwę piłkarze udali się z wynikiem 0-0.

W 53. minucie pada pierwszy gol spotkania po dobrej akcji skrzydłem gości z Wiśniowej, którą Adrian Nowak wykończył pewnym strzałem w środek bramki z kilku metrów. Kilka minut później padł strzał na 0-2 dla ekipy Wisłoka, która zaczęła pokazywać swoją wyraźną dominację. Piłkarze gospodarzy postanowili się wziąć do pracy i strzelili bramkę kontaktową. Po pięknym rajdzie przez połowę boiska, Szymon Słysz zakończył akcję strzałem w okienko rywali. Stal nabrała wiatru w żagle i już kilka chwil później wyrównała wynik spotkania 2-2 po debiutanckim golu napastnika Andreia Trukhana. W 87. minucie spotkania doszło do groźnej akcji za sprawą Damiana Niemczyka, która dała prowadzenie ekipie Stali Sanok. Niezwykle emocjonujące i wyrównane spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2.

0-1 Adrian Nowak (54)

0-2 Jakub Zięba (64)

1-2 Szymon Słysz (70)

2-2 Andrei Trukhan (74)

3-2 Damian Niemczyk (87)