2012-07-22 21:07:02

sparing: Granica Stubno - JKS Jarosław 3-5

Przedsezonowy sparing pomiędzy czwartoligowym JKS-em Jarosław a grającą szczebel niżej Granicą Stubno zakończył się zwycięstwem jarosławian 5-3.

Jarosławianie wygrali wyjazdowy mecz kontrolny z Granicą Stubno 5-3. Po dwie bramki dla JKS-u strzelili Maciej Saramak i testowany Piotr Kłak. Jedno trafienie dołożył Damian Kania.

Do ekipy JKS-u dołączyli oficjalnie dwaj młodzieżowcy: 19-letni napastnik Paweł Domszy i 18-letni obrońca Dominik Wilk. Obaj pochodzą z Jarosławia, lecz ostatnio trenowali w juniorskich drużynach Stali Mielec.

GRANICA STUBNO - JKS JAROSŁAW 3-5 (2-2)
Bramki: Błaszczyk (10-k, 88-k), Cwynar (42) - Saramak (4-k, 53), Kłak (71, 83), Kania (14)

JKS (I połowa): Kozak – Vytak, Saramak, Żaczek, Wilk – Raba, Klucznik, Sobczak, Gliniak – Pietryna, Kania
JKS (II połowa): Kaczmarek – Vytak (60' Raba), Saramak (60' Sobczak), Załoga, Puńko – Pawlak, Kot, Bańka, Soczek – Jurczak, Kłak

źródło: jksjaroslaw.info