2022-01-26 15:51:00

sparing: Motor Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0

Piłkarze Motoru Lublin pokonali w środowym meczu kontrolnym Tomasovię Tomaszów Lubelski 2-0. Bramki dla "żółto-biało-niebieskich" zdobyli Adam Ryczkowski oraz Maciej Firlej.

Motor Lublin w środę zagrał mecz towarzyski z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Spotkanie odbyło się w Lubartowie, a górą okazali się piłkarze drugoligowca. Ekipa prowadzona przez Marka Saganowskiego prowadziła do przerwy po bramce Adama Ryczkowskiego

Dwie minuty po zmianie stron wynik meczu na 2-0 po zmianie stron ustalił Maciej Firlej. W obu drużych wystąpili zawodnicy testowani. W Motorze był to Mikołaj Gąsior z Sygnału Lublin. W barwach Tomasovii również wystąpili zawodnicy testowani. Byli to między innymi Michał Wolanin z Jagielloni Białystok oraz Mateusz Tomaszewski z Chojniczanki Chojnice.

Motor Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 (1-0)

1-0 Adam Ryczkowski (31)
2-0 Maciej Firlej (47)

Motor Lublin: (I połowa)
Michał Lach - Filip Wójcik, Wojciech Błyszko, Maksymilian Cichocki, Paweł Moskwik, Jakub Świeciński, Piotr Ceglarz, Tomasz Swędrowski, Adam Ryczkowski, Cezary Polak, Michał Fidziukiewicz

(II połowa) zawodnik testowany - Marcin Michota, Rafał Król, Arkadiusz Najemski, Kamil Rozmus, Damian Sędzikowski, Piotr Kusiński, Bartłomiej Kafel (72. Mikołaj Gąsior), Arkadiusz Bednarczyk, Sebastian Rak, Maciej Firlej

Tomasovia Tomaszów Lubelski:
Karol Krawczyk - Wolanin, Damian Chmura, Michał Skiba, Ołeksandr Zozula, Patryk Słotwiński, Maciej Orzechowski (46. Tomaszewski), zawodnik testowany (46. Mateusz Kurzępa), Artur Lis (46. Marcin Żurawski), Jakub Szuta, Damian Czereczun.