2022-01-22 13:36:00

sparing: Stal Stalowa Wola - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1

W meczu towarzyskim dwóch trzecioligowców padł remis. Spotkanie Stali Stalowa Wola z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zakończyło się wynikiem 1-1.

Spotkanie lepiej zaczęło się dla Stali Stalowa Wola, która już w 5. minucie objęła prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Kamil Radulj. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski nie zamierzało tak tego zostawiać i w kolejnych minutach próbowało doprowadzić do wyrównania. To udało się w 32. minucie, a Tomasza Wietechę pokonał Mateusz Szel.

Mecz był rozgrywany w systemie 1x45 minut. Ostatecznie więcej goli już nie padło i spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Łukasz Bereta w starciu z KSZO testował dwóch graczy.

Stal Stalowa Wola - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1

1-0 Kamil Radulj (5)
1-1 Mateusz Szel (32)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Zięba, Hudzik, testowany, Klepacki, Duda, Jopek, Radulj, testowany, Grabarz, Stępniowski oraz Stelmach, Książek, Mucha, Szifer

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: Zawodnik testowany - Stachurski, Dereń, Zając, Szymański - Kuzior, Persona, Szela - Toboła, Brągiel - Zawodnik testowany oraz Garbacz, Kosik