2021-11-12 15:51:00

sparing: PGE FKS Stal Mielec - Wisła Kraków 1-1

W przerwie na reprezentacje piłkarze PGE FKS-u Stali Mielec zremisowali w meczu kontrolnym z Wisłą Kraków padł remis 1-1.

Pierwszą akcję w meczu zrobili piłkarze PGE FKS Stali Mielec w meczu towarzystkim z Wisłą Kraków. Wiktor Kłos wpadł w pole karne, ale jego uderzenie wylądowało na bocznej siatce. W kolejnych minutach lepiej prezentowali się goście. Podopieczni Adriana Guli byli dłużej przy piłce, ale tylko dwukrotnie zmusili Rafałą Strączka do interwencji.

W 38. minucie groźnie na bramkę mielczan uderzył Jan Kliment, jego strzał sparował Strączek, ale wobec dobitki Krystiana Wachowiaka był bezradny. Chwilę później z kontuzją boisko musiał opuścić Wiktor Kłos, który został brzydko sfaulowany przez jednego z graczy "Białej Gwiazdy".

W przerwie Adam Majewski wymienił całą jedenastkę. Siedem minut po zmianie stron do wyrównania doprowadził Aleksander Kolev.

Później obie ekipy miały swoje szansę, ale ostatecznie wynik meczu kontrolnego pomiędzy Stalą Mielec a Wisłą Kraków już się nie zmienił.

PGE FKS Stal Mielec - Wisła Kraków 1-1 (0-1)

0-1 Krystian Wachowiak (38)
1-1 Aleksander Kolev (54)

PGE FKS Stal Mielec
(I połowa) Rafał Strączek - Mateusz Żyro, Bożidar Czorbadżijski, Kamil Kościelny, Krystian Getinger, Koki Hinokio, Maciej Urbańczyk, Wiktor Kłos (40 Konrad Wrzesiński), Dawid Kort, Adrian Szczutowski, Fabian Piasecki
(II połowa) Damian Primel - Łukasz Seweryn, Marcin Flis, Kamil Kościelny, Mateusz Matras, David Poreba, Grzegorz Tomasiewicz, Michael Wyparło, Konrad Wrzesiński, Mateusz Mak, Aleksandyr Kolew