2012-07-10 23:27:49

Polonia Przemyśl testuje nowych zawodników

Piłkarze Polonii Przemyśl rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszych zajęciach pojawili się testowani zawodnicy.
 
Trzecioligowa Polonia Przemyśl rozpoczęła przygotowania do sezonu 2012/2013. W pierwszych zajęciach prowadzonych przez Jarosława Zająca wzięło udział 25 zawodników.
 
Piłkarze rozegrali gierkę wewnętrzną, w której udział wzięli także nowi gracze.
 
Wśród nich znaleźli się zakontraktowani już Kamil Walaszczyk (wcześniej Partyzant Targowiska) i Paweł Sedlaczek (Karpaty Krosno).
 
Z zespołem trenowali także przymierzani do drużyny Wiktor Borowickij (Kantor Turbia), Andrij Małyk (Cosmos Nowotaniec) i Mateusz Trawka (Czuwaj Przemyśl). Pojawił się też 18-letni pomocnik Dawid Szkółka z Piasta Gliwice (ma za sobą występy w drugiej drużynie i juniorach)
 
Zabrakło Daniela Polichta (Partyzant Targowiska), który ma pojawić się w środę oraz Mychajło Riabyja, który dojedzie w czwartek.
 
Nie wiadomo, co z Ukraińcem Ołeksandrem Temerywskijem, którym Polonia jest mocno zainteresowana. Klub nie ma z nim kontaktu.
 
W zajęciach udziału nie wziął także Damian Barszczak, który przebywa na tygodniowych testach w Ruchu Chorzów.
 
źródło: mks1909.futbolowo.pl / Nowiny
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem