http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-07-05 12:27:00

Andrij Nikanowycz zostaje w Resovii

28-letni pomocnik Andrij Nikanowycz będzie w nadchodzącym sezonie występował w drugoligowej Resovii.
 
- Dogadaliśmy się z Andrijem i będzie grał u nas - potwierdził w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Adam Sadecki, prezes sekcji piłkarskiej Resovii Rzeszów.
 
Ukraińskim pomocnikiem mocno interesował się m.in. Okocimski Brzesko, ale ostatecznie zawodnik zostaje w Rzeszowie. Na nowy kontrakt zgodził się również David Kwiek.
 
Wstępne rozmowy z klubem prowadził także Dariusz Kantor, który prawdopodobnie zostanie, ale nowej umow jeszcze nie podpisał.
 
Zawodnik ma propozycje od kilku klubów, ale jak sam mówi "praktycznie dogadał się z Resovią".
 
- Na dzień dzisiejszy wszystko na to wskazuje, ale póki co cały czas się leczę i nie trenuję. Oficjalnej decyzji jeszcze nie ma - powiedział nam Kantor, który od kwietniowych derbów zmaga się z kontuzją.
 
Z drużyną Tomasza Tułacza cały czas trenują młody bramkarz Paweł Zieliński (jest w kręgu zainteresowań zarówno Resovii, jak i Stali Stalowa Wola), obrońca Łukasz Rogala (Izolator Boguchwała) oraz pomocnicy Mateusz Świechowski (Partyzant Targowiska) i Maciej Domański (Radomiak).
 
źródło: własne / Gazeta Wyborcza
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

1905 2012-07-07 08:17:20 0 0

CIEKAWE KTO TERAZ JEST KOORDYNATOREM???KOGO SZWAGIER ZAJĄC WYTYPUJE?BO TOMASZ Z DOMU TULACZ JUZ NIE MA POD KIM DOŁKÓW KOPAC.ZENADA KLUBIK

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem