http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-06-29 14:48:46

Tułacz poprowadził pierwszy trening Resovii

Piłkarze Resovii rozpoczęli dziś przygotowania do nowego sezonu. Pierwsze zajęcia poprowadził Tomasz Tułacz.
 
Drugoligowa Resovia Rzeszów odbyła już pierwszy przedsezonowy trening.
 
Zajęcia poprowadził nowy szkoleniowiec Tomasz Tułacz, który - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - poprowadzi "pasiaków" przez najbliższy rok.
 
Na zajęciach zabrakło defensywnego pomocnika Andrieja Nikanowicza, który nie przystał na warunki nowego kontraktu i bardzo możliwe, że odejdzie z Resovii. Nowej umowy nie przyjął także pomocnik Michał Chrabąszcz, który również zamierza zmienić barwy klubowe.
 
Możliwe, że z rzeszowskiej drużyny odejdą kolejni zawodnicy, bo piłkarze w dalszym ciągu nie otrzymali zaległych wypłat. Mimo zapowiedzi zarządu klubu, że wszystkie zaległości zostaną uregulowane - piłkarze otrzymali tylko część pieniędzy. Resztę mają dostać w we wrześniu.
 
Na pierwszym treningu Resovii pojawiło się kilku nowych zawodników. Wśród nich m.in. 24-letni obrońca Łukasz Rogala z Izolatora Boguchwała.
 
Wkrótce pojawić ma się także 19-letni pomocnik Mateusz Świechowski z Partyzanta Targowiska oraz 18-letni bramkarz Paweł Zieliński z juniorów Legii Warszawa.
 
źródło: własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem