2012-06-26 12:35:08

Stal Mielec już trenuje i testuje

Trzecioligowa Stal Mielec rozpoczęła przygotowania do nowgo sezonu. Na pierwszych zajęciach pojawili się nowi zawodnicy.
 
Pierwszy trening przed sezonem 2012/2013 poprowadził nowy trener Włodzimierz Gąsior w asyście członków sztabu szkoleniowego Mariusza Łuca i Andrzeja Jaskota.
 
Jak informuj oficjalny portal Stali Mielec na zajęciach pojawili się nowi gracze: bramkarz Kamil Zaliński (powrót z wypożyczenia do Strumyka Malawa), obrońca Arkadiusz Marszałek (powrót po rocznej przerwie), Krystian Bonowicz (Błękitni Ropczyce) oraz bramkostrzelni napastnicy Pitmarku Jaślany (najlepsza grupy B5 Rzeszów) - Adrian Zalot (40 goli) i Łukasz Paterek (13 goli).
 
Na zajęciach pojawili się również Piotr Mazurkiewicz i Kamil Oślizło z Unii Nowa Sarzyna, którzy "ze względów proceduralnych będą mogli dołączyć do treningów od 1 lipca". Obydwaj najprawdopodobniej zasilą Stal Mielec.
 
źródło: stalmielec.com

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem