2012-06-24 08:26:56

Ryszard Kuźma może odejść ze Stali Rzeszów

Trener Ryszard Kuźma negocjuje warunki przedłużenia kontraktu ze Stalą Rzeszów. Obydwie strony na razie nie doszły do porozumienia.
 
Ryszard Kuźma, który początkiem kwietnia wrócił po latach do Stali Rzeszów, w nadchodzącym sezonie może nie być już szkoleniowcem "biało-niebieskich". Chodzi o wysokość wynagrodzenia.

- Sądziliśmy, że podczas negocjacji wysokości kontraktu ustąpimy trochę pola, a trener zrobi podobnie. On jednak twardo obstaje przy swoich warunkach - powiedział w "Gazecie Codziennej Nowiny" Marek Poręba, wiceprezes Stali Rzeszów.
 
Zarząd rzeszowskiego klubu i udziałowcy spółki akcyjnej, która ma powstać od najbliższego sezonu, mają spotkać się w poniedziałek by podjąć decyzję, co do przebiegu dalszych negocjacji.
 
- Trener Kuźma pracował w ekstraklasie i ma prawo się cenić. My jednak nie możemy zapominać, ile mamy w budżecie i w jakiej lidze gramy - dodał Poręba.
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

burak 2012-06-24 10:37:54 0 0

czego poręba kłamiesz przecież wiadomo że nie chodzi o pieniądze,rysiek ma poważne problemy zdrowotne i planuje odpocząć od trenerki.

kibic 2012-06-24 15:18:33 0 0

trenerem ma być ponownie Andrzej Szymański !! info 100% pewne

kk 2012-06-24 20:52:29 0 0

cos sie mowi o Cz. Paliku

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem