2012-06-19 11:06:26

Terminarz II ligi wschodniej (runda jesienna 2012/2013)

Wydział Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej ustalił terminarz rozgrywek II ligi wschodniej na rundę jesienną sezonu 2012/2013.
 
W rozgrywkach II ligi wschodniej w nadchodzącym sezonu udział weźmie 18 drużyn. Cztery z Podkarpacia: Resovia, Siarka Tarnobrzeg, Stal Rzeszów i Stal Stalowa Wola.
 
Runda jesienna II ligi w sezonie 2012/2013 rozpocznie się w dniach 4-5 sierpnia, a zakończy 17-19 listopada. Tylko dwie kolejki zostaną rozegrane w środę (15 sierpnia i 19 września).
 
W oficjalnym terminarzu znalazł się Start Działdowo jednak klub ten nie przystąpi do rozgrywek. Najprawdopdobniej jego miejsce zajmie Concordia Elbląg - właśnie ją umieściliśmy w poniższym terminarzu.
 
Terminarz II ligi wschodniej na sezon 2012/2013 (runda jesienna):
 
Kolejka 1 (4-5 sierpnia)
Siarka Tarnobrzeg - Wigry Suwałki 
Garbarnia Kraków - Resovia 
Unia Tarnów - Wisła Płock 
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 
Concordia Elbląg - Stal Stalowa Wola 
Wisła Puławy - Motor Lublin 
Pelikan Łowicz - Puszcza Niepołomice 
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 

Kolejka 2 (15 sierpnia)
Wigry Suwałki - Olimpia Elblg 
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów 
Motor Lublin - Pelikan Łowicz 
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 
Pogoń Siedlce - Concordia Elbląg 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom 
Wisła Płock - Znicz Pruszków 
Resovia - Unia Tarnów 
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 

Kolejka 3 (18-19 sierpnia) 
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 
Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg 
Znicz Pruszków - Resovia 
Radomiak Radom - Wisła Płock 
Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 
Stal Rzeszów - Motor Lublin 
Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice 

Kolejka 4 (25-26 sierpnia) 
Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice 
Motor Lublin - Olimpia Elbląg 
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Puławy 
Wisła Płock - Concordia Elbląg 
Resovia - Radomiak Radom 
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 
Garbarnia Kraków - Unia Tarnów 

Kolejka 5 (1-2 września) 
Unia Tarnów - Wigry Suwałki 
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 
Concordia Elbląg - Resovia 
Wisła Puławy - Wisła Płock 
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin 

Kolejka 6 (8-9 września) 
Wigry Suwałki - Motor Lublin 
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów 
Wisła Płock - Pelikan Łowicz 
Resovia - Wisła Puławy 
Siarka Tarnobrzeg - Concordia Elbląg 
Garbarnia Kraków - Radomiak Radom 
Unia Tarnów - Znicz Pruszków 

Kolejka 7 (15-16 września) 
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki 
Radomiak Radom - Unia Tarnów 
Concordia Elbląg - Garbarnia Kraków 
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 
Pelikan Łowicz - Resovia 
Stal Rzeszów - Wisła Płock 
Olimpia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce 
Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 

Kolejka 8 (19 września) 
Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola 
Pogoń Siedlce - Motor Lublin 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice 
Wisła Płock - Olimpia Elbląg 
Resovia - Stal Rzeszów 
Siarka Tarnobrzeg - Pelikan Łowicz 
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy 
Unia Tarnów - Concordia Elbląg 
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 

Kolejka 9 (22-23 września) 
Radomiak Radom - Wigry Suwałki 
Concordia Elbląg - Znicz Pruszków 
Wisła Puławy - Unia Tarnów 
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 
Stal Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg 
Olimpia Elbląg - Resovia 
Puszcza Niepołomice - Wisła Płock 
Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 

Kolejka 10 (29-30 września) 
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Stalowa Wola 
Wisła Płock - Motor Lublin 
Resovia - Puszcza Niepołomice 
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 
Unia Tarnów - Pelikan Łowicz 
Znicz Pruszków - Wisła Puławy 
Radomiak Radom - Concordia Elbląg 

Kolejka 11 (6-7 października) 
Concordia Elbląg - Wigry Suwałki 
Wisła Puławy - Radomiak Radom 
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków 
Stal Rzeszów - Unia Tarnów 
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 
Puszcza Niepołomice - Siarka Tarnobrzeg 
Motor Lublin - Resovia 
Stal Stalowa Wola - Wisła Płock 
Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 

Kolejka 12 (13-14 października) 
Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Wisła Płock - Pogoń Siedlce 
Resovia - Stal Stalowa Wola 
Siarka Tarnobrzeg - Motor Lublin 
Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice 
Unia Tarnów - Olimpia Elbląg 
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów 
Radomiak Radom - Pelikan Łowicz 
Concordia Elbląg - Wisła Puławy 

Kolejka 13 (20-21 października) 
Wisła Puławy - Wigry Suwałki 
Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg 
Stal Rzeszów - Radomiak Radom 
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 
Puszcza Niepołomice - Unia Tarnów 
Motor Lublin - Garbarnia Kraków 
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 
Pogoń Siedlce - Resovia 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Płock 

Kolejka 14 (27-28 października) 
Wigry Suwałki - Wisła Płock 
Resovia - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce 
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 
Unia Tarnów - Motor Lublin 
Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice 
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 
Concordia Elbląg - Stal Rzeszów 
Wisła Puławy - Pelikan Łowicz 

Kolejka 15 (3-4 listopada)
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki 
Stal Rzeszów - Wisła Puławy 
Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg 
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 
Motor Lublin - Znicz Pruszków 
Stal Stalowa Wola - Unia Tarnów 
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg 
Wisła Płock - Resovia 

Kolejka 16 (10-11 listopada) 
Wigry Suwałki - Resovia 
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock 
Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Unia Tarnów - Pogoń Siedlce 
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 
Radomiak Radom - Motor Lublin 
Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 
Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów 

Kolejka 17 (17-18 listopada)
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki 
Olimpia Elbląg - Pelikan Łowicz 
Puszcza Niepołomice - Wisła Puławy 
Motor Lublin - Concordia Elbląg 
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Tarnów 
Wisła Płock - Garbarnia Kraków 
Resovia - Siarka Tarnobrzeg

źródło: PZPN

 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem