2021-06-13 19:42:00

Legion Pilzno pewnie pokonał Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska

Piłkarze Legion Pilzno udanie pożegnali się z własną publiką. Podopieczni Romana Gruszeckiego pewnie pokonali Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska.

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Sezon w 4 lidze podkarpackiej dobiega końca. W niedzielne popołudnie, Legion Pilzno mierzył się na własnym stadionie z Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska. Lepiej od początku prezentowali się gospodarze, którzy chcieli zwycięstwem pożegnać się z własną publiką. Podopieczni Romana Gruszeckiego przybliżyli się do tego 15. minucie, a gola zdobył Tomasz Tragarz.

Miejscowi nie zamierzali się zatrzymywać, jedanak brakowało przede wszystkim skuteczności. Partyzant nie chcial do domu wracać z pustymi rękami, jednak nie mogł on za bardzo znaleźć sposobu na ekipę Legionu. Mimo prób zarówno z jednej jak i drugiej strony, wynik nie uległ zmianie i na przerwę w lepszych humorach schodził zespół z Pilzna.

Ekipa dowodzona przez Romana Gruszeckiego nie zatrzymywała się i od początku drugiej odsłony szukała okazji do podwyższenia rezultatu. To udało się w 64. minucie, a bramkarza Partyzanta pokonał Oskar Mazur. Legionowi było cały czas mało i ten po chwili prowadził już 3-1, a tym razem z gola cieszył się Luigi Manzo.

Partyzant nie tak sobie wyobrażał niedzielną potyczkę. Podopieczni Mateusza Ostrowskiego jednak cały czas próbowali nawiązać walkę z ekipą z Pilzna, ale ta lepiej prezentowała się na murawie. Ostatecznie więcej bramek już nie padło i po końcowym gwizdku, lepsze humory mieli miejscowi. Za tydzień ostatnia kolejka 4 ligi podkarpackiej. Legion zagra na wyjeździe z rezerwami Stali Stalowa Wola, a ekipa z Targowisk pojedzie na mecz z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

1-0 Tomasz Tragarz (15)
2-0 Oskar Mazur (64)
3-0 Luigi Manzo (73)