2012-06-12 10:47:22

Stal Mielec testowała nowych piłkarzy

Pomocnicy Andrzej Paprocki i Mateusz Dziubek (obaj Korona Kielce ME) oraz bramkarz Arkadiusz Szpot (MGKS Majdan Gromadzki) trenują ze Stalą Mielec.
 
Trójka nowych piłkarzy wzięła udział w charytatywnym meczu Stali Mielec z Radomyślanką Radomyśl Wielki (2-0).
 
Pierwszym z nich jest 21-letni pomocnik Mateusz Dziubek, zawodnik Korony Kielce (Młoda Ekstraklasa), który ostatnią rudnę spędził na wypożyczeniu do Hutnika Warszawa.
 
Drugi z testowanych graczy także to 19-letni Andrzeju Paprocki, który również jest pomocnikiem młodej drużyny Korony Kielce. W ubiegłym sezonie na boiskach Młodej Ekstraklasy rozegrał aż 31 spotkań zdobywając 7 bramek. Zawodnik ten ma już za sobą debiut w T-Mobile Ekstraklasie - wszedł na końcówkę meczu Górnikiem Zabrze, a w pojedynku z Lechem Poznań został wystawiony w pierwszej jedenastce.
 
Ostatnim z graczy testowanych jest 18-letni bramkarz Arkadiusz Szpot, który występował ostatnio w MGKS-ie Majdan Gromadzki (województwo lubelskie).
 
Jak informuje "Gazeta Codzienna Nowiny" do Stali Mielec wrócić może też Bogusław Wyparło. "38-letni bramkarz ŁKS-u Łódź zawsze deklarował, że karierę chce zakończyć w Stali" - czytamy w Nowinach.
 
Roman Gruszecki w klubie widział by też Krystiana Getingera ze Stali Stalowa Wola.
 
źródło: własne / Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem