2012-06-06 19:38:14

Stal Sanok wygrała ze Stalą Mielec

Pikarze Stali Sanok pokonali Stal Mielec 2-1 i utrzymali się w III lidze lubelsko-podkarpackiej. Wszystko dzięki bramce Dariusza Kurowskiego w ostatniej minucie meczu.

Pierwszego gola dla sanoczan zdobył już w 2. minucie pojedynku Dariusz Kurowski.

Gracze Stali Mielec wyrównali po przerwie za sprawą Kamila Kościelnego.

Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy. W ostatniej minucie meczu gola na wagę utrzymania zdobył Dariusz Kurowski dając zwycięstwo Stali Sanok.

Dzięki wygranej piłkarze Ryszarda Federkiewicza utrzymali się w III lidze kończąc ostatecznie sezon na 12. pozycji.

STAL SANOK - STAL MIELEC 2-1 (1-0)
Bramki: D. Kurowski 2 (2, 90) - Kościelny (51)

Stal Sanok: Krzanowski - Faka, Węgrzyn, Łuczka, Kokoć - Daniel Niemczyk (54. Kuzicki), Adamiak, Sieradzki (54. Mroczka), Damian Niemczyk - D. Kurowski (90. Kruszyński), S. Kurowski (60. Sobolak)

Stal Mielec: Daniel - Kardyś, Kiciński, Cichosz, Pydych (43. Kołodziej) - Jędryka (60. Stępień), Skiba (74. Skała), Kościelny, Marek - Łętocha, 11. Ryguła (81. Zaskalski)

Sędziował: Witold Kwaśny z Sędziszowa Małopolskiego. Żółte kartki: Daniel Niemczyk, Adamiak, Kokoć, Dariusz Kurowski - Łętocha. Widzów: 1000

źródło: własne / stal1946sanok.futbolowo.pl