2012-06-06 19:30:16

Remis w Boguchwale dał utrzymanie Polonii Przemyśl

Piłkarze Polonii Przemyśl zremisowali w Boguchwale z tamtejszym Izolatorem 0-0 i utrzymali się w III lidze.

Gracze Izolatora Boguchwała od pierwszych minut mieli zdecydowaną przewagę, ale nie potrafili pokonać bramkarza gości.

Pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem, dzięki czemu Polonia Przemyśl utrzymała się w III lidze lubelsko-podkarpackiej.

Więcej informacji również na oficjalnej stronie Izolatora Boguchwała.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - POLONIA PRZEMYŚL 0-0

Izolator: Pawlus - Kopiec, Czopko, Woźniak, Guzior (46. Wiącek) - Bereś, Cupryś (76. Skiba), Rogala, Domin (62. Porada) - Rusin, Karwat (67. Tyburczy)

Polonia: Cisek - Barszczak, Jaroch, Sokił, Smaliuch - Riabyj, Gwóźdź, Kazek, Sobol - Romaniuk (64. Sywyj), Rozman

Sędziował: Mariusz Śledź z Białej Podlaskiej. Żółte kartki: Wiącek, Cupryś, Rusin - Gwóźdź, Barszczak, Sokił, Sywyj

źródło: własne / zksizolator.eu

moloryginal 2012-06-06 21:23:10

masz jakieś konkretne dowody na to?
niemasz to nie pisz bzdur

Rzeszowiak 2012-06-06 22:17:07

Byłem na meczu jako postronna osoba. Ustawiony raczej nie z kilku przyczyn.
w 1 połowie słupek Izolacji,
w 2 połowie ok 90. minuty sam na sam zawodnik IZO i bramkarz ratuje Lonii III LIGE.
Na koniec CZOPKO (IZOLATOR) Czuwajczyk który nie sadzę iż grałby w ustawionym meczy i to jeszcze podłożyć się POLONII.

kibic 2012-06-06 22:59:38

w pierwszej połowie byłem miło zaskoczony gra poloni, izolator nie bardzo mógł odnaleźć się na boisku, za szybko lonia grała. Pozniej braklo sil i wybijane do przodu byle by nie stracic.

Dziadulek 2012-06-07 09:25:58

Spoko komentarz :) Polonia faktycznie dobrze grała piłka. I tyle. Ale okazje bramkowe miał Izolator. Na litość boską chociaż ODROBINĘ obiektywizmu...

xyz 2012-06-07 09:36:19

Mina Marka Czopki po ostatnim gwizdku wymowna widać było jak mu zależało :) Brawo Maro! Za rok Izolator tylko lepiej!

syt 2012-06-07 13:31:43

Mecz ustawiony że hej:) śmiechu warte nawet druga poowa zaczęła się najpozniej z wsztskich meczy:) zapewne żeby w razie potrzeby bramka padła:):):)

lekarz kazał przytakiwać 2012-06-07 14:26:32

Rusin też w słupek strzelał z premedytacją. Bankowo.

aaa 2012-06-07 18:26:28

Jakby nie sędzia to z Tomasovią , Polonia by nie wygrała.

antymodernf 2012-06-07 19:15:16

Jesteś tyle wart ile twój ostatni wyjazd, Polonia bez nożowników i rowerów nie istnieje.

~anonim 2012-06-08 11:57:50

wy tu wszyscy takie głupoty piszecie ze szok!!! Jak izolator mogl odpuścić poloni, skoro w Izolatorze gra Czopko, sam najbardziej chciał ich spuscić. Po meczu Izolator leżał na boisku jakby spadł z ligi,w meczu bramkarz izolatora ustawaił rożnego poloni. Ogarnijcie sie ludzie!!!!! Izolator był podpłacony przez unie i sanok!