2012-05-27 07:10:06

Sokół Nisko lepszy od Wisłoki Dębica

Piłkarze Sokoła Nisko wygrali z Wisłoką Dębica 3-1 w meczu 27. kolejki IV ligi podkarpackiej.

Prowadzenie dla Sokoła Nisko zdobył już w 4. minucie meczu Grzegorz Słowik. Ten wynik utrzymywał się aż do 73. minuty.

Właśnie wtedy na bramkę Artura Kielarskiego uderzył Łukasz Drąg, a golkiper gospodarzy tak niefortunnie interweniował, że wbił piłkę do własnej siatki.

Kilka minut później jednak gospodarze znów prowadzili po golu Przemysława Stąporskiego. Ten sam zawodnik przypieczętował zwycięstwo Sokoła w ostatniej minucie meczu.

SOKÓŁ NISKO - WISŁOKA DĘBICA 3-1 (1-0)
Bramki: Stąporski 2 (76, 90), Słowik (4) - Kielarski (73-samobójcza)

Sokół: Kielarski - Maczuga (77. Tabaka), Słowik, Drabik, Wojtak - Szeser (86. Krasoń), Bednarz, Jabłoński, Szpyra (61. Stąporski) - Kurasiewicz (88. Dyba), Szewc

Wisłoka: Strzępek - Fołta, Piłat, Kluk, Łakomek (77. Bała) - Drąg, Bielatowicz, Wolak, Zięba - Barycza, Kubisztal (59. Nylec)

Sędziował: Marcin Rak z Lubaczowa. Żółte kartki: Szewc, Drabik, Bednarz, Stąporski

źródło: własne