2012-05-26 20:35:15

Stal Stalowa Wola na remis z Pelikanem Łowicz

Piłkarze Stali Stalowa Wola pożegnali sezon remisem z Pelikanem Łowicz. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Podopieczni Mirosława Kality zremisowali 2-2 z Pelikanem Łowicz w ostatnim meczu w tym sezonie II ligi wschodniej. "Stalówka" dwukrotnie przegrywała, ale udało jej się wywalczyć punkt.

W 25. minucie gola dla Pelikana zdobył Krzysztof Brodecki, a kilka minut później wyrównującego gola dla Stali strzelił Wojciech Fabianowski.

Goście ponownie wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą za sprawą Konrada Kowalczyka.

Wynik spotkania na 2-2 ustalił Artur Cebula w 64. minucie meczu.

Rozgrywki II ligi Stal Stalowa Wola zakończyła ostatecznie na siódmym miejscu.

STAL STALOWA WOLA - PELIKAN ŁOWICZ 2-2 (1-2)
Bramki: Fabianowski (34), Cebula (64) - Brodecki (25), Kowalczyk (41)

Stal: Wołoszyn - Demusiak, Czarny, Żmuda, Cebula (71. Widz) - Radawiec, Kachniarz, Lewandowski, Piątkowski (46. Getinger) - Fabianowski, Białek (46. Horajecki)

Pelikan: Stodoła - Domińczak, Brodecki, Łakomy, Adamczyk - Wyszogrodzki (90. Trakul), Gamla, Solecki, Pomianowski - Kowalczyk, Kosiorek (84. Krzemiński)

Sędziował: Paweł Płoskonka z Tarnowa. Żółte kartki: Czarny, Kachniarz - Wyszogrodzki. Mecz bez udziału publiczności.

źródło: własne