2010-02-17 18:02:06

sparing: Korona Kielce (ME) - Stal Mielec 4-3

Rozegrany na sztucznej murawie w Kielcach mecz sparingowy III-ligowej mieleckiej Stali z drużyną Młodej Ekstraklasy Korony Kielce zakończył się wynikiem 4-3 dla "Złocisto-Krwistych".

Mecz, ze względu na zmarznięte boisko, które stało się bardzo niebiezpieczne dla zdrowia zawodników trwał tylko 70 minut.

Pierwsze 20 min bardzo słabe, po których Stal przegrywała 3-0 przyzwyczajając się do śliskiej nawierzchni. W 33 minucie Stal złapała kontakt po trafieniu Kamila Kościelnego, który zamknął dośrodkowanie Piotrka Mrozińskiego.
W 51 minucie po rzucie wolnym z 18 metra Krystian Getinger umieścił piłkę w samym okienku. Po tej bramce młodzi Stalowcy ruszyli wszystkimi siłami odkrywając szyki obronne, co skończyło się w 56 minucie czwartym golem dla Korony.
Wynik meczu ustalił w 70 minucie Daniel Góra wykorzystując sytuację sam na sa.

KORONA KIELCE (ME) - STAL MIELEC 4-3 (3-1)

Bramki: ?-2', ?-18', ?-20' - 33'-Kościelny, 51'-Getinger, 70'-Góra

Stal Mielec: Grzegorz Witkowski (50’ Paweł Zieliński) - Mateusz Podstolak (55’ Szymon Kardyś), Paweł Mroziński, Kamil Kościelny, Piotr Kołacz (30’ Piotr Marek) - Igor Wójtowicz (35’ Jakub Kędzior), Piotr Mroziński (60’ Daniel Góra), Kamil Hul (30’ Mateusz Świechowski), Damian Skiba - Krystian Getinger (60’ Marcin Cygnarowicz), Daniel Góra (35’ Arkadiusz Dąbek) (52’ Daniel Góra) (55’ Jakub Zaskalski) (60’ Arkadiusz Dąbek).

źródło: stalmielec.com