2012-05-20 15:24:27

"Stalówka" przegrała wygrany mecz

Stal Stalowa Wola po fatalnej końcówce przegrała w Niepołomicach z miejscową Puszczą 2-3.

Stalowowolanie przez większość wczorajszego spotkania prowadzili po dwóch bramkach Wojciecha Fabianowskiego.

Patrząc zarówno na grę obu drużyn jak i czas jaki pozostał do zakończenia spotkania nic nie zapowiadało tego, co wydarzyło się w końcówce.

Wszystko zaczęło się w 84. minucie. Najpierw kontaktową bramke strzelił Mateusz Cholewiak. W kolejnej akcji gospodarze wywalczyli rzut karny, który pewnie wykorzystał Łukasz Nowak i zrobiło się 2-2.

W trzeciej minucie doliczonego czasu gry niepewne zachowanie obrony Stali wykorzystał Mateusz Olszak dając ostateczne zwycięstwo graczom Puszczy Niepołomice.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - STAL STALOWA WOLA 3-2 (0-2)
Bramki:
Cholewiak (84), Nowak (86-k), Olszak (90+3) - Fabianowski (39, 72)

Puszcza: Turbasa - Zontek, Jurkowski, Kowalski(77. Lizak), Radwański - Janik (46. Paul), Stróźik, Kałat (61. Olszak), Nowak, Cholewiak – Moskwik (84. Balawender)
Stal: Dydo - Cebula, Czarny, Żmuda, Demusiak - Piątkowski, Horajecki, Kachniarz - Radawiec (86. Skórski), Białek (68. Gęśla) - Fabianowski (80. Widz)

Sędziował: Robert Podlecki z Lublina. Żółte kartki: Zontek. Radwański, Strózik, Nowak - Demusiak, Kachniarz, Piątkowski, Cebula. Widzów: 500

źródło: własne / stal1938.pl / puszcza-niepolomice.pl