2010-02-17 18:02:50

sparing: Żurawianka Żurawica - Golbalux Wiązownica 4-0

W rozegranym na boisku w Żurawicy meczu kontrolnym miejscowa IV-ligowa Żurawianka zwyciężyła V-ligowy Golbalux Wiązownica 4-0.

W bramce Żurawianki pierwsze 45 minut "zaliczył" kontuzjowany ostatnio Andrzej Horodecki, zmieniając się po przerwie z Piotrem Ciskiem.

Drużyna gości wystąpiła w mocno osłaboinym składzie bez m.in znanego z występów w Orle Przeworsk i Stali Rzeszów bramkarza Łukasza Jankowskiego.

Kolejny sparing Żurawianka rozegra w sobotę z Sokołem Sieniawa na własnym stadionie.

ŻURAWIANKA ŻURAWICA – GOLBALUX WIĄZOWNICA   4-0 (1-0)

Bramki: Gierczak 35' 90', Tyrawski 57', Duński 68'

Żurawianka: Horodecki, - M. Bąk, Gorczyca, Klepacki, Gręda, Harłacz, Pilawa, Biały, Tyrawski, Gierczak, Dmitrzyk oraz Ł. Bąk, Horodecki, Duński, Gleń, Rabka.

źródło: własne / zurawianka.vt.pl