http://stalsms.pl


2009-12-19 15:12:38

Tomasz Wacek nowym trenerem Karpat Krosno

Pochodzący z Krosna 33-letni były piłkarz m.in Karpat Krosno i Cracovii Tomasz Wacek został nowym szkoleniowcem piłkarzy w klubie z ul. Legionów.
 
Wacek jest wychowankiem Orląt Krosno, skąd w 1994 roku przeniósł sie do Karpat. W swojej karierze reprezentował również barwy Wieczystej Kraków, Cracovii z którą przeszedł drogę od III do I ligi, oraz Górnika Wieliczka w którym zakończył kariere piłkarską w listopadzie 2008. W barwach Cracovii zaliczył 62 spotkania w Ekstraklasie w których zdobył dwie bramki.
 
Asystentem Wacka w krośnieńskich Karpatach będzie był zawodnik tego klubu Grzegorz Raus, który dotychczas pracował z młodzieżową drużyną Karpat Krosno z rocznika 1993. Trener Raus jest założycielem i trenerem koordynatorem szkółki piłkarskiej "Beniaminek", w której przygodę z piłką nożną zaczynają najmłodsi adepci futbolu.
 
źródło: Nowiny, karpatykrosno.net

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem