2012-05-16 18:52:10

Stal Rzeszów pokonała Wigry Suwałki

Piłkarze Stali Rzeszów wygrali 3-1 z Wigrami Suwaki w meczu 32. kolejki II ligi wschodniej.

Gracze Ryszarda Kuźmy zdobyli bardzo cenne trzy punkty pokonując na IzoArenie w Boguchwale ekipę Wigier Suwałki.

Pierwszego gola dla Stali Rzeszów zdobył już w 13. minucie meczu Dawid Forian, którzy wykorzystał celne dogranie Andrei Prokicia.

Na 2-0 jeszcze przed przerwą podwyższył Litwin Donatas Nakrosius, który wbił piłkę do siatki po rzucie rożnym.

W 79. minucie meczu Dawid Florian ponownie wpisał się na listę strzelców podwyższając prowadzenie Stalowców.

Kilka minut po tym, honorową bramkę dla gości strzałem głową zdobył Tomasz Bobrowski.

Obydwa zespoły kończyły ten pojedynek w dziesiątkę. Końcem pierwszej połowy czerwony kartonik zobaczył Tomasz Persona, a chwilę po przerwie z boiska wyrzucony został Michał Twardowski.

STAL RZESZÓW - WIGRY SUWAŁKI 3-1 (2-0)
Bramki: Florian 2 (13, 79), Nakrosius (30) - Bobrowski (82)

Stal: Wietecha - Konrad Hus (78. Krzysztoń), Przybyszewski, Nakrosius, Klepczarek - Florian (87. Duda), Margol, Lisańczuk (90. Jakubowski), Prokić - Persona, Stachyra

Wigry: Salik - Koszycki (64. Sobolewski), Gondek (46. Bobrowski), Makarewicz, Słowicki - Pomian (79. Walicki), Niewulis, Twardowski, Tagil - Statkievicius (64. Wojnowski), Kisiel

Sędziował: Dawid Bukowczan z Żywca. Żółte kartki: Prokić, Persona, Rzeźnik, Przybyszewski - Makarewicz, Słowicki, Niewulis, Twardowski, Tagil, Kisiel. Czerwone kartki: Tomasz Persona (45, druga żółta) - Michał Twardowski (48, druga żółta). Widzów: 600

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl