2012-05-08 22:05:10

Zmiana szkoleniowca w Polonii Przemyśl

Polonia Przemyśl ma nowego szkoleniowca. Krzysztofa Stenafnowskiego, który pełnił obowiązki trenera pierwszej drużyny od kwietnia 2010 roku, zastąpił Jarosław Zając.
 
Krzysztof Stefanowski pracował w Polonii od kwietnia 2010 roku. Od tamtego czasu wywalczył z drużyną awans do III ligi. Nadal ma pracować w klubie, lecz otrzyma nowe obowiązki.
 
Jarosław Zając prowadził dotychczas czwartoligową Pogoń Leżajsk. Pozostawił drużynę na czwartym miejscu w tabeli z pięciopunktową stratą do drugiego, premiowanego awansem miejsca.
 
O zmianie szkoleniowca zadecydowały słabe wyniki drużyny, która ostatnie wyjazdowe spotkanie ze Stalą Kraśnik przegrała aż 0-4.
 
Polonia Przemyśl zajmuje obecnie ostatnią pozycję w tabeli, mając tyle samo punktów co Chełmianka Chełm i Strumyk Malawa.
 
Zarząd Polonii nie stawia przed nowym opiekunem warunku utrzymania statusu trzecioligowca. Jeśli drużyna spadnie do IV ligi Zając będzie miał za zadanie przygotowanie drużyny do rozgrywek.
 
źródło: nowiny24.pl / własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem