2012-05-05 19:55:32

JKS Jarosław wygrał w Przemyślu

JKS Jarosław zanotował czwarte wyjazdowe zwycięstwo. Tym razem w Przemyślu ograł Czuwaj 2-1.

Lepiej spotkanie rozpoczęli gracze Czuwaju Przemyśl, którzy prowadzili do przerwy 1-0 po golu Marka Rybkiewicza.

W drugiej połowie JKS rzucił się do ataku, co przyniosło efeky w ostatnich minutach meczu.

Najpierw wyrównał Paweł Załoga, a zwycięskiego gola zdobył Michał Puńko.

Sama końcówka była bardzo nerwowa, a sędzia pokazał dwie czerwone kartki dla graczy Czuwaju. Najpierw boisko opuścił Paweł Przytuła, a chwilę później Jakub Adamski.

CZUWAJ PRZEMYŚL - JKS JAROSŁAW 1-2 (1-0)
Bramki:
Rybkiewicz (34) - Załoga (81), Puńko (87)

Czuwaj: Sochacki - Zając, Adamski, P. Klucznik, Kocaj - Turek, Góral (86. Geroń), Kijanka, Przytuła - Rybkiewicz (68. Trawka), Cwynar (78. Szymański)

JKS: Kaczmarek - Vytak, Saramak, Załoga, Puńko (90. Żaczek) - Raba (74. Gliniak), Kot (86. Sobczak), Bańka, Soczek - Jurczak (74. Kubas), Kania (46. Pietryna)

Sędziował: Mateusz Warzocha z Rzeszowa. Żółte kartki: Sochacki, Przytuła - Sobczak, Jurczak. Czerwone kartki: Przytuła (88, druga żółta), Adamski (90, faul taktyczny). Widzów: 600 (w tym 170 z Jarosławia)