2012-05-05 19:37:47

"Stalówka" wygrała w Iławie

Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali na wyjeździe z Jeziorakiem Iława 2-1.

Gracze "Stalówki" wygrali pierwszy wyjazdowy pojedynek pod wodzą Mirosława Kality. Stal Stalowa Wola pokonała Jezioraka Iławę 2-1.

Stal wyszła na prowadzenie w 34. minucie po golu Kamila Gęśli. Kilka minut później na 2-0 podwyższył Artur Cebula.

Jedyny gol dla gospodarzy padł w samej końcówce meczu po samobójczym trafieniu Tomasza Lewandowskiego.

JEZIORAK IŁAWA - STAL STALOWA WOLA 1-2 (0-2)
Bramki: Lewandowski (89-samobój) - Gęśla (34), Cebula (37)

Stal: Dydo - Czarny, Lewandowski, Żmuda, Demusiak (87. Widz) - Cebula (65. Piątkowski), Horajecki, Kachniarz, Getinger (70. Radawiec) - Gęśla (61. Fabianowski), Białek

Jeziorak: Kręt - Żuraw, Chorolskyj, Czilingarjan, Wietech - Skokowski, Sierzputowski (57. Kolibowski), Otręba (80. Jankowski), Kuśnierz - Sedlewski, Sobociński

Sędziował: Marcin Lech z Tczewa. Żółte kartki: Demusiak, Horajecki, Gęśla, Fabianowski, Radawiec - Skokowski

źródło: własne / Echo Dnia