2012-05-02 18:01:26

Izolator Boguchwała zaskoczył Orlęta

Izolator Boguchwała pokonał Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 w wyjazdowym pojedynku 23. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Izolatora Boguchwała wyszli na prowadzenie po golu Pawła Adamczyka w 19. minucie meczu i taki wynik utrzymywał się do przerwy.

W drugiej odsłonie wyrównującego gola dla Orląt zdobył Marek Piotrowicz wykorzystując rzut karny.

Chwilę później szansę z jedenastu metrów mieli goście, ale Konrad Cupryś nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy.

Autorem zwycięskiego trafienia dla Izolatora był wprowadzony po przerwie Jacek Tyburczy.

Obydwa zespoły kończyły ten mecz w dziesiątkę. W 70. minucie czerwoną kartką ukarany został zawodnik gości Krzysztof Szpond (druga żołta), a dwie minuty z boiska wyrzucony został Robert Kazubski.

W 83. minuty na trybuny przez głównego arbitra odesłany został trener Izolatora Szymon Szydełko.

Więcej informacji o meczu na oficjalnej stronie Izolatora Boguchwała

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-2 (0-1)
Bramki: Piotrowicz (68-karny) - Adamczyk (19), Tyburczy (78)

Orlęta: Stężała - Wróblewski (82. Struk), Kazubski, Borysiuk, Kuśmirek - Ptaszyński (46. Pliszka), Wójcik, Piotrowicz, Mychalczuk - Puła (75. Krośko), Danielak

Izolator: Pawlus - Guzior, Czopko, Szpond, Kopiec - Karwat (79. Porada), Rogala, Domin, Rusin (76. Buczek) - Skiba (64. Cupryś), Adamczyk (61. Tyburczy)

Sędziował: Piotr Burak z Zamościa. Żółte kartki: Ptaszyński, Borysiuk, Wójcik - Szpond, Skiba, Cupryś. Czerwone kartki: Kazubski (72, faul w polu karnym) - Szpond (70, druga żółta). Widzów: 400