http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2012-04-26 23:01:34

Stal Rzeszów jeszcze nie wróci na własny stadion

Drugoligowa Stal Rzeszów chciałaby wrócić na własny stadion już 9 maja na pojedynek z Okocimskim Brzesko. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie będzie to możliwe.
 
- Zgłosiliśmy w urzędzie miasta, że mecz z Okocimskim Brzesko chcielibyśmy rozegrać już na własnym stadionie - powiedział kierownik Stali Dariusz Paśkiewicz.
 
Murawa jednak, po pracach budowlanych, które trwały przez ostatnie miesiące, jest w niektórych miejscach bardzo zniszczona i wymaga renowacji.
 
W uszkodzone miejsca zasiano wprawdzie trawę, ale wg działaczy Stali to nie wystarczy. - W niektórych miejscach murawa wymaga uzupełnienia darnią - powiedział Ireneusz Arendt, dyrektor klubu.
 
Wszystko wskazuje na to, że regeneracja boiska potrwa dłużej niż do 9 maja, co oznacza, że mecz z Okocimski Brzesko rzeszowianie rozegrają na IzoArenie.
 
- Chciałbym się mylić, ale rozegranie tego meczu na Stali wydaje się mało możliwe - stwierdził Marcin Sternik, dyrektor kontraktu w Inżynierii Rzeszów, wykonawcy prac budowlanych.
 
źródło: pilka.stal.rzeszow.pl / Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

kibic 2012-04-28 19:04:59 0 0

I tak oto Stal grając całą wiosnę na wyjazdach będzie miała w przyszłym sezonie ekstra obiekt w 3 lidze. Co do murawy to należy ją wymienić całkowicie, a nie uzupełniać takie dziury.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem