2020-10-04 23:10:26

Stal II Mielec - Watkem Korona Rzeszów. Korona zdeklasowana na wyjeździe przez rezerwy Stali Mielec!

Aż 4:0 rezerwy Stali Mielec ograły dziś Watkem Koronę Rzeszów. Bramki strzelali: Chmielowiec, Skrzyniak, Maj i Pyryt. Po remisie w poprzedniej kolejce z Ekoballem Sanok mielczanie wrocili na ścieżkę wysokich zwycięstw.

Stal II Mielec przystąpiła do meczu z WATKEM Koroną Rzeszów w większości z juniorami w składzie. Nie mogli liczyć na esktraklasowe wzmocnienia. Mimo to łatwo strzelali kolejne bramki. Przed przerwą gola zdobył Mateusz Chmielowiec. Kwadrans zmianie stron prowadzenie gospodarzy podwyższył Adrian Skrzyniak. W 80. minucie trzecią bramke strzelił Przemysław Maj. Wynik meczu na 4-0 ustalił Damian Pyryt.

Dla ekipy z Załęża to ponownie jeden ze słabszych meczów w tym sezonie. Rzeszowska ekipa była przed sezonem stawiana w roli faworyta 4 ligi podkarpackiej. Stal II Mielec pod wodzą trenera Bajorka mknie w górę tabeli. Wysokie wygrane z rywalami być może wpływają na pewność siebie u młodych zawodników.

1-0 Mateusz Chmielowiec (44)
2-0 Adrian Skrzyniak (60),
3-0 Przemysław Maj (80)
4-0 Damian Pyryt (83)