2012-04-07 14:55:51

Cosmos rozbił Czuwaj. Cztery gole Andrija Małyka

Beniaminek IV ligi Cosmos Nowotaniec rozgromił ostatni w tabeli Czuwaj Przemyśl na ich boisku. Goście zwyciężyli aż 6-2.

Najlepszym piłkarzem na boisku był Ukrainiec Andrij Małyk, który zdobył aż cztery bramki.

Kolejne dwa trafienia dla Cosmosu Nowotaniec dorzucił jego rodak Ostap Pulkiv.

Bramki dla Czuwaju Przemyśl zdobyli Arkadiusz Kocaj i Paweł Kijanka.

Oprócz wielu bramek kibice oglądali również sporo kartek.

W 63. minucie czerwony kartonik otrzymał grający trener gości Marek Rybkiewicz. Co ciekawe jednak zawodnik Czuwaju był już poza boiskiem (opuścił je w przerwie) - sędzia postanowił ukarać go za podważanie jego decyzji z ławki rezerwowych.

Minutę później czerwoną kartkę zobaczył Łukasz Zając.

CZUWAJ PRZEMYŚL - COSMOS NOWOTANIEC 2-6 (1-3)
Bramki: Kocaj (31), Kijanka (57) - Małyk 4 (6, 24, 38-karny, 72), Pulkiv 2 (50, 68)

Czuwaj: Sochacki - Guerer (46. Szymański), Klucznik, Adamski, Góral - Kocaj 4 (83. Geroń), Trawka, Kijanka, Zając - Rybkiewicz  (46. Przytuła), Cwynar (72. D. Turek)

Cosmos: Vikhot - Majka, Szałankiewicz, Śmietana, Badowicz - Kłodowski (76. Spaliński), Łoch, Gołda (80. Nikalishun), Armata (61. Pluskwik) - Małyk (76. Szatkowski), Jęczkowski (46. Pulkiv)

Sędziował: Grzegorz Chudy z Dębicy. Żółte kartki: Sochacki, Klucznik, Kocaj, Rybkiewicz - Kłodowski, Pulkiv. Czerwone kartki: Rybkiewicz (63, krytyka decyzji sędziego), Zając (64, krytyka decyzji sędziego). Widzów: 250

źródło: własne / ksczuwaj.pl