2012-04-07 14:00:13

Siarka Tarnobrzeg rozbiła Strumyk Malawa

W kolejnym pojedynku ligowym Siarka Tarnobrzeg rozgromiła na własnym stadionie Strumyk Malawa 5-1.

Mecz nieoczekiwanie lepiej zaczeli goście, którzy szybko wyszli na prowadzenie po bramce Piotra Gacy.

Po niekorzystnym początku spotkania Siarkowcy ruszyli do odrabiania strat, co przyniosło efekty jeszcze przed przerwą.

Najpierw z rzutu karnego wyrównał Bartosz Madeja, a trzy minuty później prowadzenie podopiecznym Michała Szymczaka zapewnił Wojciech Jakubiec.

W drugiej części gry tarnobrzeżanie zaaplikowali Strumykowi jeszcze trzy bramki, których autorami byli kolejno Tomasz Wolan, Daniel Beszczyński oraz Jakub Zabłocki.

SIARKA TARNOBRZEG - STRUMYK MALAWA 5-1 (2-1)
Bramki:
Madeja (34-karny), Jakubiec (37), Wolan (78), Beszczyński (86), Zabłocki (90+3-karny) - Gaca (4)

Siarka: Ćwiczak - Łuczakowski, Beszczyński, Jakubiec, Jakubowski - Korzępa (66. Lipiec), Hynowski (85. Rożek), Kuranty, Madeja (66. T. Wolan) - Zalewski (85. Bażant), Zabłocki

Strumyk: Zieliński - Telesz (46. Pruś), Gaca, Skała, Gil - Brudek (66. Panek), Brusik (82. Kurosz), Cieślik, Grad - Antkiewicz (75. Wójtowicz), Szymański

Sędziował: Mariusz Śledź z Białej Podlaskiej. Żółte kartki: Korzępa, Wolan - Zieliński, Telesz, Skała, Brudek. Czerwona kartka: Zieliński (90+3, druga żółta). Widzów: 750

źródło: własne / Echo Dnia