2012-03-31 19:52:43

JKS Jarosław wygrał rzutem na taśmę

Piłkarze JKS-u Jarosław wygrali na wyjeździe z Sokołem Nisko. Trzy punkty gościom dał gol zdobyty w ostatniej minucie spotkania.

W meczu 18. kolejki IV ligi gracze JKS-u Jarosław wygrali 2-1 w Nisku. Dla ekipy Pawła Załogi było to pierwsze zwycięstwo (i zarazem pierwsze punkty) w tej rundzie.

Wszystkie trzy gole padły w ostatnich 20 minutach meczu. Goście wyszli na prowadzenie po trafieniu Marka Soczka, ale chwilę później wyrównującego gola dla Sokoła Nisko zdobył Przemysław Stąporski.

W ostatniej minucie meczu, kiedy już wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, bramkę na wagę trzech punktów zdobył Damian Kania.

W 86. minucie czerwony kartonik zobaczył Maciej Sobczak, piłkarz JKS-u Jarosław. Co ciekawe zawodnik zszedł już z boiska i siedział na ławce rezerwowych - arbiter postanowił ukarać go za komentowanie decyzji sędziowskich.

SOKÓŁ NISKO - JKS JAROSŁAW 1-2 (0-0)
Bramki: Stąporski (81) - Soczek( (71), Kania (90)

Sokół: Kielarski - Maczuga (46. Górniak), Tabaka, Drabik, Szpyra - Słowik, Krasoń, Dyba (46. Stąporski), Bednarz - Szeser (68. Szewc), Jabłoński.

JKS: Kaczmarek - Bartnik, Saramak, Załoga, Puńko – Raba (81. Kania), Sobczak (75. Kubas), Kot (90. Vytak), Soczek - Gosa, Jurczak (90. Pietryna)

Sędziował: Krzysztof Lipczyński z Dębicy. Żółte kartki: Szpyra, Dyba, Bednarz, Stąporski - Saramak, Załoga, Sobczak, Gosa. Czerwona kartka: Sobczak (86, komentowanie decyzji sędziego). Widzów: 200.

źródło: własne / jksjaroslaw.info