2012-03-17 17:03:40

Udany debiut Kality. "Stalówka" pokonała Stomil

Udany debiut na ławce trenerskiej "Stalówki" zanotował Mirosław Kalita. Prowadzona przez niego drużyna pokonała wicelidera II ligi Stomil Olsztyn 2-1.

Pierwsza bramka padła bo samobójczym trafieniu Pawła Baranowskiego, który skierował piłkę do własnej bramki pod naciskiem Wojciecha Białka.

Dwie minuty później na 2-0 podwyższył Michał Kachniarz, który wrócił do gry po długiej przerwie spowodowanej kontuzją.

Tuż przed przerwą Stomil strzelił bramkę kontaktową. Solową akcją popisał się Łukasz Suchocki, który w dziecinny sposób ograł defensywę Stali wychodzac sam na sam z Bartłomiejem Dydo.

ZAPIS RELACJI LIVE

STAL STALOWA WOLA - STOMIL OLSZTYN 2-1 (2-1)
Bramki: Baranowski (16-samob.), Kachniarz (18) - Suchocki (45)

Stal Stalowa Wola: Dydo - Demusiak, Czarny, Żmuda, Cebula (79. Cebula) - Piątkowski, Kachniarz (57. Widz), Horajecki, Skórski, Radawiec - Białek (89. Majowicz).

Stomil Olsztyn: Skiba - Bucholc, Baranowski, Remisz, Stefanowicz - Suchocki, Szaraniec (29. Ángel Segarra), Tunkiewicz, Jegliński, Świderski (59. Kun) - Łukasik.

Sędziował: Jarosław Przybył z Opola. Żółte kartki: Cebula, Skórski, Dydo, Getinger (Stal). Widzów: 1000.

źródło: własne / Stomil Olsztyn