2012-03-11 15:56:32

Puchar Polski: Czarni Jasło pokonali Cosmos Nowotaniec

Piłkarze Czarnych Jasło wygrali 1-0 z Cosmosem Nowotaniec w meczu IV rundy pucharu Polski na szczeblu okręgu Krosno.

Czarni Jasło pokonali w Nowotańcu tamtejszy Cosmos i awansowali do półfinału rozgrywek pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego.

Spotkanie od pierwszych minut było bardzo wyrównane i żadna z drużyn nie potrafiła wypracować sobie przewagi.

Dopiero w ostatnich minutach do siatki gospodarzy trafił Dawid Cempa dając tym samym zwycięstwo jaślanom.

W półfinale Czarni spotkają się z Partyzantem Targowiska, natomiast drugą parę tworzyc będą zespoły Karpat Krosno i Stali Sanok.

COSMOS NOWOTANIEC - CZARNI JASŁO 0-1 (0-0)
Bramka: Cempa (85)

Cosmos: Vikhot – Majka, Badowicz, Szałankiewicz, Łoch – Pluskwik (46. Spaliński), Nykolyshin, Jęczkowski, Armata (65. Śmietana), Kłodowski – Malyk (65. Szatkowski).

Czarni: Kwiek – Setlak (65. Żuławski), Bernacki, Kmiecik, Maczuga – Warchoł (46. Wardęga), Szopa (65. Cempa), Chrząszcz (85. Garbicki), Madejczyk – Grzesiak, Złotek (65. Bieniasz).

źródło: własne / czarnijaslo.pl / Nowiny