2020-06-20 17:24:31

Derby Dębicy dla Wisłoki! Sparingowa wygrana z Igloopolem

Wisłoka Dębica (biało-zielone stroje) wygrała z Igloopolem w sparingowych derbach Dębicy (fot. youtube / Wisłoka Dębica)
Piłkarze Wisłoki Dębica wygrali 2-0 z Igloopolem Dębica w rozegranych dziś towarzyskich Derbach Dębicy.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 39. minucie po strzale Damiana Lubery i wcześniejszym dograniu z rzutu rożnego. Do przerwy Wisłoka prowadziła w Derbach Dębicy z Igloopolem 1-0.

Drugą bramkę dla Wisłoki Dębica zdobył w 77. minucie Łukasz Siedlik, który z bliska pokonał bramkarza Igloopolu Dębica.

WISŁOKA DĘBICA - IGLOPOL DĘBICA 2-0 (1-0)

1-0 Damian Lubera (39)
2-0 Łukasz Siedlik (77)