2020-06-17 23:47:00

sparing: Karpaty Krosno - Podhalanin Biecz 6-0

Karpaty Krosno wygrały w czwartym sparingu. (fot. Konrad Kwolek)
Karpaty Krosno ograły Podhalanina Biecz aż 6-0. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Szymon Dziadosz.

Karpaty Krosno wygrały w czwartym kolejnym sparingu. Tym razem podopieczni Dariusza Liany ograli Podhalanina Biecz aż 6-0. Do przerwy piłkarze "biało-niebieskich" prowadzili 2-0. Bramki dla Karpat w pierwszej części środowego sparingu zdobyli Karol Wajs oraz Dominik Kowalski.

Po zmianie stron klasyczny hat-trick na swoim koncie zapisał Szymon Dziadosz. Zawodnik Karpat Krosno zdobył trzy bramki w ciągu trzynastu minut. Ostatnią bramkę dla gospodarzy strzelił Sylwester Sikorski, który popisał się wspaniały wolejem po dośrodkowaniu Karola Czelnego.

Karpaty Krosno - Podhalanin Biecz 6-0 (2-0)

1-0 Karol Wajs
2-0 Dominik Kowalski
3-0 Szymon Dziadosz
4-0 Szymon Dziadosz
5-0 Szymon Dziadosz
6-0 Sylwester Sikorski