2010-02-13 12:02:23

sparing: Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orzeł Przeworsk 4-3

W rozegranym dziś meczu sparingowym IV-ligowy Orzeł Przeworsk przegrał w Tomaszowie Lubelskim  z występującą w III lidze Tomasovią 3-4 (3-0).

Drużyna Orła do przerwy prowadziła 3-0 za sprawą Pawła Chlastawy, który ustrzelił hat-trick. W drugiej połowie trener TKS-u, Zbigniew Kuczyński, wpuścił na boisko zawodników podstawowej jedenstki i III-ligowcy zdołali strzelić 4 bramki wygrywając spotkanie.

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orzeł Przeworsk 4-3 (0-3)

Bramki: Pacholarz, Stefanik, Żurawski, Baran - Chlastawa 3

Skład Tomasovii: Wawrzusiszyn ('46 Bartoszyk) - Jakubiak ('46 Raczkiewicz), Banaś, Zatorski ('46 Stefanik), Nowosad ('46 Myszkowski) - Lasota ('46 Ciećko), Chwała, Słotwiński ('46 Kusiak), Baran - Żurawski, Puchalski ('46 Pacholarz)