2010-02-13 12:02:31

sparing: Wisłoka Dębica - Karpaty Krosno 2-2

W dzisiejszym meczu rozgrywany na zaśnieżonej murawie bocznego boiska przy stadionie Wisłoki, Karpaty Krosno zremisowały z gospodarzami 2-2.

Był to piąty mecz kontrolny Karpat w okresie przygotowań do rundy rewanżowej. Co ciekawe wszystkie poprzednie mecze które do tej pory rozegrali "biało-niebiescy" odbywały się na sztucznych nawierzchniach.

Krośnianie w pierwszej połowie pokazali, że także w zimowych warunkach radzą sobie całkiem dobrze wychodząc na prowadzenie już w 8.minucie po strzale Sedlaczka. Następnie w 27. minucie na 2-0 podwyższył Buczek. W drugiej odsłonie stan boiska z minuty na minutę pogarszał się i nieoczekiwanie gospodarze zaczęli odrabiać straty, by ostatecznie strzałem z rzutu karnego doprowadzić do remisu.

Wisłoka Dębica - Karpaty Krosno 2-2 (0-2)

0-1 Sedlaczek (8)
0-2 Buczek (27)