2020-03-17 19:39:17

FM 3 liga: Wisłoka Dębica wygrała w Świdniku [BRAMKI, PODSUMOWANIE]

Wisłoka Dębica wygrała z Avią Świdnik 2-1 w meczu 2. kolejki FM 3 ligi grupy IV. Dębicki zespół sięgnął po 3 punkty na boisku lidera.

Za nami 2. kolejka rozgrywek FM 3 ligi gr. IV, czyli wirtualnej ligi, którą rozgrywamy w Football Managerze 2020 w związku z przerwą w rozgrywkach. W tej kolejce podkarpackie zespoły poradziły sobie nieco lepiej.

Wisłoka Dębica zwyciężyła w Świdniku 2-1. Już w 2. minucie prowadzenie gospodarzom dał Wojciech Białek, ale dębiczanie szybko doprowadzili do wyrównania. Kwadrans później gola na 1-1 zdobył Sebastian Pawlak, który popisał się strzałem z dystansu.

Zwycięskiego gola dla Wisłoki Dębica strzelił w 69. minucie Damian Łanucha uderzając nie do obrony w samo okienko bramki Avii Świdnik.

Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 1-2 (1-1)

1-0 Białek (2)
1-1 Pawlak (18)
1-2 Łanucha (69)

W innych spotkaniach po zwycięstwo sięgały zespoły Siarki Tarnobrzeg i Sokoła Sieniawa. Remis z Wisłą Sandomierz zanotowała Wólczanka Wólka Pełkińska. Poniżej prezentujemy komplet wyników i tabelę po 2. kolejce.