2012-02-25 22:32:12

sparing: Igloopol Dębica - Kolejarz Stróże 1-4

Igloopol Dębica rozegrał mecz kontrolny z Kolejarzem Stróże, w którym uległ wyżej notowanemu rywalowi 1-4.

"Morsy" przegrały z pierwszoligowym Kolejarzem Stróże 1-4 w rozegranym dziś w Dębicy meczu sparingowym.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, lecz to czwartoligowcy stworzyli sobie więcej klarownych sytuacji do objęcia prowadzenia. Jedną z nich zmarnował Kamil Adamczak, kiedy to w polu karnym ograł defensywę gości, "położył" bramkarza i z pięciu metrów trafił w słupek. Gdy dopadł do odbitej piłki dobitka wylądowała... na tym samym słupku.

Zwycięstwo Kolejarz przypieczętował dopiero w samej końcówce. Wówczas w grze Igloopolu zaczął pojawiać się chaos, co wykorzystali goście strzelając trzy bramki w zaledwie sześć minut.

Kolejny mecz kontrolny Igloopol rozegra 29 lutego o godz. 15:00 z Unią Tarnów.

IGLOOPOL DĘBICA - KOLEJARZ STRÓŻE 1-4 (0-0)
Bramki: Socha (75) - ? (52), ? (84), ? (86), ? (90)

Igloopol: Psioda – Mitręga, Mikulski, Socha, Syguła, Rokita (58.Siwula), Stefanik (65.Mitan), Wójcik, Micek (56.Sobkowicz), Halz (46.Machnik), Adamczak

źródło: igloopol.info