2020-02-22 19:48:48

Developres SkyRes Rzeszów pewnie pokonał MKS Kalisz

Developres SkyRes Rzeszów pewnie pokonał MKS Kalisz 3-0. (fot. Developres)
Developres SkyRes Rzeszów wygrał 3-0 z MKS-em Kalisz w 20. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet. MVP spotkania została uznana Michaela Mlejnkova.
W pierwszym secie meczu pomiędzy Developresem SkyRes Rzeszów a MKS-em Kalisz to przyjezdne lepiej rozpoczęły i wyszły na trzy punktowe prowadzenie (8-5), ale później podopiecznie Stephana Antigi przyśpieszyły grę i wygrały 25-19.

W drugiej partii rzeszowianki nie pozostawiły złudzeń, choć również tę partię kaliszanki rozpoczęły od prowadzenie (3-0). Jednak od stanu 4-9 siatkarki z Kalisza zdobyły zaledwie sześć punktów, a gospodynie 21 i było 2-0 w setach.

W trzeciej odsłonie meczu siatkarki z Kalisza stawiły największy opór drużynie Developresu Rzeszów. Ostatecznie drużyna z Rzeszowa wygrała 25-22 i w całym meczu 3-0. Najlepszą zawodniczką uznano Michaelę Mlejnkovą.

Developres SkyRes Rzeszów - MKS Kalisz 3-0 (25-19, 25-15, 25-22)