2020-02-22 13:01:46

Sparing: Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 7-0

Garbarnia była bezlitosna dla Siarki (fot. Garbarnia Kraków)
To będzie smutna podróż na Podkarpacie. Drugoligowiec uczynił z zielono-czarno-żółtych worek trenignowy. W meczu padło aż siedem bramek.
Garbarnia Kraków generalny sprawdzian przed ligą zaliczyła bez najmniejszych problemów. Zespół dowodzony przez Łukasza Surmę dosłownie rozjechał Siarkę Tarnobrzeg. Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 12. minucie, a do siatki trafił Kamil Słoma.

Ten sam zawodnik w pierwszej odsłonie zdobył jeszcze jednego gola, a miało to miejsce w 33. minucie. Kolejne bramki padły dopiero po przerwie. Druga część spotkania doskonale rozpoczęła się dla miejscowych, którzy błyskawicznie podwyższyli na 3-0, za sprawą Michała Feliksa.

Brązowi dominowali na boisku i zdobyli jeszcze cztery bramki. Wszystkie zdobył Krzysztof Szewczyk, który błysnął skutecznością. Warto dodać, że dwie z nich, zostały zdobyte z rzutu karnego. Siarka ostatni sparing rozegra już za tydzień z Hutnikiem Kraków.

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 7-0 (2-0)

1-0 Kamil Słoma (12)
2-0 Kamil Słoma (33)
3-0 Michał Feliks (46)
4-0 Krzysztof Szewczyk (49-rzut karny)
5-0 Krzysztof Szewczyk (61-rzut karny)
6-0 Krzysztof Szewczyk (74)
7-0 Krzysztof Szewczyk (85)