2020-02-21 16:03:07

sparing: FK Chornomorets Odessa - PGE Stal Mielec 1-2

PGE Stal Mielec zakończyła przygotowania na obozie w Turcji. (fot. Stal Mielec)
Piłkarze PGE Stali Mielec pokonali FK Chornomorets Odessa 2-1 w ostatnim meczu sparingowym przed startem rundy wiosennej w Fortuna 1 lidze.
Do przerwy w meczu kontrolnym pomiędzy FK Chornomorets Odessa a PGE Stalą Mielec był bezbramkowy remis. Spotkanie było rozgrywane w Turcji.

Sześć minut po przerwie piłkarze z Ukrainy wyszli na prowdzenie. W 70. minucie do wyrównania doprowadził Michał Żyro. Trzy minuty przed końcem meczu ten sam zawodnik zapewnił ekipie Dariusza Marca zwycięstwo nad dziewiątą ekipą ukraińskiej drugiej ligi.

W dniu jutrzejszym mielczanie wrócą z Turcji do Polski. Natomiast pierwszy mecz w Fortuna 1 lidze po przerwie zimowej rozegrają w niedzielę 1 marca. Ich przeciwnikiem będzie Olimpia Grudziądz.

FK Chornomorets Odessa - PGE Stal Mielec 1-2 (0-0)