2020-01-27 20:05:00

Futsal: Brocki strzelał w rezerwach, Góral pograł na spokojnie, a w Mielcu się pobawili [podsumowanie 7.kolejki]

W VII kolejce 2 ligi futsalu padło 38 goli! Niewykorzystane okazje się mszczą, KS Zaczernie Futsal Team nie wykorzystał swoich okazji i niestety przegrali starcie z Heiro II Rzeszów. W Przeworsku bez niespodzianek, Futsal Team Przeworsk nie podołał Góralowi Tryńcza. GKS Zarzecze w mocnym osłabieniu przegrał wysoko z KF Stal Mielec.

25 stycznia – 15:00 / KS Zaczernie Futsal Team – Heiro II Rzeszów

Rezerwy Heiro Rzeszów zrewanżowały się KS Zaczernie Futsal Team za przegraną na własnym terenie.

Wynik spotkania otworzył Sebastian Brocki, który w pierwszym zespole nie mógł zagrać z powodu kartek. Kolejnego gola dla Heiro zdobył - Piotr Rodzinka, który wykorzystał nieporozumienie w drużynie Zaczernia. W 18.minucie spotkania gola kontaktowego dla KS Zaczernie Futsal Team strzelił Robert Guzek.

Po przerwie rezerwy Heiro wykorzystały błędy w obronie Zaczernia. W 26.minucie Wojciech Paśko za faulowanie rywala obejrzał czerwony kartonik, a chwilę później Filip Sitek zdobył dwa gole podwyższając wynik spotkania. Do odrabiania strat zabrali się gospodarze, najpierw Dawid Kaszuba próbował pokonać swojego rywala, jednak jego strzały odbijały się od słupka i poprzeczki. Chwilę później Adrian Nowak zabrał się do pracy i 6.minut przed końcem spotkania zdobył dwa gole. Nie przyniosło to zamierzonego celu, a niewykorzystane szanse zemściły się na KS Zaczernie Futsal Team.

3:4 - Adrian Nowak (37)

KS Zaczernie Futsal Team: Paśko, Kaszuba - Micał, D.Guzek, Bać, Wojtanowski, Sroka, R.Guzek, Nowak, Rusin

Heiro II Rzeszów: Sieńko - Augustyn, Łeski, Naumov, Brocki, Krupa, Szpara, Rodzinka, Sitek

25 stycznia – 18:00 / Futsal Team Przeworsk – Góral Tryńcza

Futsal Team Przeworsk nie poradził sobie w starciu z Góralem Tryńcza.

Pierwsza połowa spotkania należała wyłącznie do drużyny z Tryńczy, która dobrze wykorzystywała stwarzane przez siebie sytuacje. Świetnym rajdem popisał się Krzysztof Pietluch, który dobrze dograł do Dawida Olejarki a ten zamienił to w gola! Dwie minuty później Dawid Pigan wpisuje się na listę strzelców a chwilę później podaje do Dawida Olejarki, który zdobywa swojego drugiego gola w tym spotkaniu. W 16.minucie meczu ładnym strzałem z dystansu popisał się Dawid Czyrny.

Druga połowa była już nieco bardziej wyrównana. Futsal Team Przeworsk wziął się za odrabianie strat, 3 minuty – 3 gole. Pierwszego gola dla gospodarzy zdobył Andrij Nikanovych, chwilę później Damiana Płocicę pokonał Patryk Broda a w 28.minucie Patryk Duży wykorzystał nieuwagę gości. Przerwa, chwila oddechu i sędzia wznowił grę… Bartłomiej Purcha szybko przystąpił do ataku i gol dla Górala! Szybka odpowiedź gospodarzy, Radosław Salwach strzela na 4:5. W ostatnich minutach spotkania Krzysztof Pietluch dopełnia formalności i Góral Tryńcza wygrywa derby!

Futsal Team Przeworsk: ??

Góral Tryńcza: Płocica – Kowal, Olejarka, Pigan, Pietluch, Jagodziński, Kalin, Purcha, Czyrny, Luch

25 stycznia – 19:30 / KF Stal Mielec – GKS Zarzecze

GKS Zarzecze bezradne w starciu z liderem II ligi futsalu - KF Stal Mielec.

Worek z bramkami otworzył Łukasz Skowron, który już w 2.minucie pokonał bramkarza gości. Później na listę strzelców wpisali się: Dawid Stypa, Tomasz Skowron, Maciej Ryba a cztery gole do przerwy dorzucił Patryk Tetlak!

Po przerwie padło aż 14 goli! Podopieczni jak i sam Sebastian Pawlak byli bezradni w tym starciu… Łukasz Skowron otworzył II połowę meczu strzelając dwa gole. Jak sytuacja zrobiła się „luźniejsza” Jakub Ficek oraz Andrzej Mikus strzeli dwa honorowe gole dla Zarzecza. Do „zabawy” dołączył Kacper Wątróbski, który dopisał sobie trzy gole. Kolejne gole zdobyli: 2x Tomasz SkowronPatryk Tetlak, Maciej Ryba, Mateusz Dopart oraz  Łukasz Skowron, który wynikiem 20:2 zakończył ten pojedynek.

Warto wspomnieć że w tym dniu GKS Zarzecze pojechał do Mielca w mocnym osłabieniu.

Łukasz Skowron (39)

KF Stal Mielec: Walczak– Wątróbski, Ł.Skowron, T.Skowron, Dopart, Tetlak, Szewc, Stypa, Ryba

GKS Zarzecze: Lis – Kubas, Pawlak, Ficek, Mikus, Bukowy, Gołąb

Klasyfikacja strzelców:

15Dawid Pigan (Góral Tryńcza)

12 Adrian Nowak (KS Zaczernie Futsal Team), Sebastian Pawlak (GKS Zarzecze), Tomasz Skowron (KF Stal Mielec)

11Łukasz Skowron (KF Stal Mielec), Dawid Bawor (Góral Tryńcza)

10 Kacper Wątróbski (KF Stal Mielec)

7Bartłomiej Bać (KS Zaczernie Futsal Team), Paweł Gurak (Futsal Team Przeworsk), Mateusz Kalin (Góral Tryńcza), Bartłomiej Miazga, Maciej Ryba, Patryk Tetlak (KF Stal Mielec)

6Patryk Broda (Futsal Team Przeworsk), Bartłomiej Purcha (Góral Tryńcza)

5Bartłomiej Raba, Arkadiusz Gil (GKS Zarzecze)

Aktualna tabela 2 ligi futsalu na górze strony w zakładce: SPRAWDŹ WYNIKI - Futsal