2020-01-25 17:43:21

Sparing: Watkem Korona Rzeszów - Strug Tyczyn 6-0

Tomasz Walat zdobył jedną z bramek dla Watkem Korony Rzeszów (fot. Radosław Kuśmierz)
Ekipa Michała Szymczaka nie zatrzymuje się i odnotowuje drugie sparingowe zwycięstwo. Wicelider czwartej ligi, tym razem zdemolował ekipę z okręgówki.

Watkem Korona Rzeszów pewnie pokonała aktualnie piętnastą drużynę rzeszowskiej okręgówki. Wynik do przerwy nie zapowiadał aż takiego lania, bowiem Strug Tyczyn przegrywał 1-0. Podopieczni Michała Szymczaka rozkręcili się w dopiero w drugiej połowie.

Strzelanie rozpoczął w 30. minucie Mateusz Jędryas, a jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron, wicelider czwartej ligi podkarpackiej wbił jeszcze pięć goli. Dublet ustrzelił Maciej Maślany, a ponadto po bramce dołożyli Tomasz Walat wraz z zawodnikami testowani.

Watkem Korona Rzeszów - Strug Tyczyn 6-0 (1-0)

1-0 Mateusz Jędryas (30)
2-0 Tomasz Walat (53)
3-0 Maciej Maślany (62)
4-0 Zawodnik testowany 1 (75)
5-0 Maciej Maślany (77)
6-0 Zawodnik testowany 2 (90)