2020-01-15 18:02:02

Stal Rzeszów przegrała z Wólczanką Wólka Pełkińska

Stal Rzeszów nie dała rady Wólczance (fot. Radosław Kuśmierz)
Zespół dowodzony przez Janusza Niedźwiedzia przegrał pierwszą grę kontrolną. Beniaminek drugiej ligi musiał uznać wyższość Wólczanki.

Stal Rzeszów punktualnie o godzinie 16:20 rozegrała pierwszą grę kontrolną w 2019 roku. Rywalem beniaminka była Wólczanka Wólka Pełkińska. Beniaminek był po serii ciężkich treningów i to się na nim odbiło, bowiem w 26. minucie podopieczni Marcina Wołowca wyszli na prowadzenie, a gola zdobył Adrian Cybula, który jest testowany przez trzecioligowca.

Zespół dowodzony przez Janusza Niedźwiedzia próbował odrobić straty, jednak wyni w tej potyczce nie był najważniejszy. Ostatecznie pierwsza odsłona zakończyła się prowadzeniem trzecioligowca. Druga połowa fatalnie rozpoczęła się dla czarno-czerwonych. Jeden z zawodników popełnił w polu karnym błąd i arbiter podyktował rzut karny.

Gola po dobitce zdobył Wojciech Reiman. To widocznie podrażniło trzecioligowca, który chciał jak najszybciej odzyskać prowadzenie. Udało mu się to dopiero 69. minucie za sprawą Krzysztofa Pietlucha, a chwilę później ten sam zawodnik zdobyła gola na 1-3.

Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska 1-3 (0-1)

0-1 Adrian Cybula (26)
1-1 Wojciech Reiman (51)
1-2 Krzysztof Pietluch (69)
1-3 Krzysztof Pietluch (76)

Stal Rzeszów: Bieszczad - Uba, Sadzawicki, Kostkowski, Trznadel - Kłos, Collard, Reiman, Olejarka, Mozler - Goncerz