2012-02-15 18:02:41

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 1-1

Siarka Tarnobrzeg zremisowała 1-1 w meczu kontrolnym, w którym podejmowała Stal Stalowa Wola.

Spotkanie rozegrano na boisku przy Zwierzyńcu. Siarkowcy jako pierwsi wyszli na prowadzenia po bramce Kamila Zalewskiego.

Gracze Stalówki wyrównali jeszcze przed przerwą, kiedy to golkipera Siarki z 16 metró lobował Krystian Getinger.

Drugoligowcy mieli również okazje do strzelenia kolejnych bramek, m.in dwukrotnie piłka trafiała w słupek bramki Łukasza Ćwiczaka, jednak więcej goli w meczu nie padło.

SIARKA TARNOBRZEG - STAL STALOWA WOLA 1-1 (1-1)
Bramki:
Zalewski - Getinger

Siarka: Ćwiczak - Kabata, Beszczyński, Łukawski, Jakubowski, Bażant, Madeja, Duda, Wolan, Rożek, Zalewski. Ponadto grali: Jakubiec, Łuczakowski, Rzepiela, Szczepański, Lipiec, Mażysz.

Stal: I połowa: Dydo, Demusiak, Czarny, Żmuda, Cebula, Getinger, Kachniarz, Horajecki, Piątkowski, Radawiec, Widz.

II połowa: Wołoszyn, Kocój, Wieprzęć, Czarny.  Tabaka, Szymonik, Cabula, Mistrzyk Majowicz, Białek, Gęśla

źródło: siarka-tarnobrzeg.eu / stal1938.pl