2019-12-10 13:41:45

Rafał Michalik oraz Michał Mistrzyk mogą odejść ze Stali Stalowa Wola

Były piłkarz KS-u Wiązownica dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu (fot. Radosław Kuśmierz)
Były piłkarz KS-u Wiązownica dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu (fot. Radosław Kuśmierz)
Grudzień to czas pożegnań i takie mogą także nadejść u drugoligowca. Dwójka pomocników może odejść z drugoligowca.
 
Jak poinformował twitterowy użytkownik JayJay, wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy otrzymali Rafał Michalik oraz Michał MIstrzyk. Obaj pomocnicy w zakończonej niedawno rundzie, nie byli pierwszymi wyborami Szymona Szydełko.
 
Wychowanek Orzełka Przeworsk na drugoligowym froncie rozegrał 11 spotkań w 2 lidze. Jeśli chodzi zaś o urodzonego w Stalowej Woli pomocnika, to 26-latek uzbierał dziesięć występów na drugoligowym froncie, gdzie raz pokonał golkipera rywali.

Czytaj także

Komentarze (4)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.